Kariyer Noktalarımız

image3

TARU AKADEMİ

Taru Akademi bütünsel eğitim anlayışıyla 2016 yılından itibaren Taru bünyesindeki tüm eğitimleri gerçekleştirmektedir. Firma içinde çalışanlara yönelik yapılan çeşitli eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sektörel paydaşlarıyla, üniversitelerle ve eğitimlerle ilgilenen herkesle çeşitli eğitimlerde bir arada olmaktadır. 

image4

STAJ PROGRAMLARI

 TARU staj programları doğaya dost sanayi vizyonu ile hazırlanmış eğitim programlarıdır; lise, meslek yüksek okulu, üniversite öğrencisi ya da yeni mezunlara alanında iş başı öğrenimi, yaparak yaşayarak öğrenme, uygulamalı eğitim eğitim imkanı sunmaktadır. 

image5

TEZ PROJELERİ VE PROGRAMLARI

Üniversite Sanayi İşbirliği kapsamında üniversite öğrencilerine  tez konularının tez ve araştırma sürecinde destek verilmektedir. İlgili Bölümlerde  Tez Başvuruları değerlendirilirken  Tez Konusunun TARU’nun çalışma alanları içerisinde olması şartı aranmaktadır. 
 

image6

DİSTRİBÜTÖRLÜK

Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde, belirli bir ülkeyi veya coğrafyayı hedefleyen kurumsal yapılarla işbirliğine hazırız. Geniş ürün yelpazemizle,  geniş satış olanakları sunmaktayız.


image7

BAYİLİK

Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde, belirli bir bölgede veya belirli bir sektörde satışı hedefleyen kurumsal yapılarla işbirliğine hazırız.

image8

TEMSİLCİLİK

Ürün bizden, müşterilere sizinle çalışmaya karar vermeleri için bir neden gösterin, birlikte kazanalım.