Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde, belirli bir bölgede veya belirli bir sektörde satışı hedefleyen kurumsal yapılarla işbirliğine hazırız. 

TARU geniş ürün yelpazesi ile bayilik için çok uygun şartlar sunmaktadır. TARU ürünlerinde, agresif satış yerine, referansa ve memnuniyete dayalı bir satış organizasyonu öngörmektedir.

Bayilik Nedir? Bayilik Sistemi Nasıl Çalışır?

Bayilik (franchise), bir işi genişletmek, malları ve hizmetleri dağıtmak için kullanılan bir sistemdir. Marka sahibi ile yerel operatör arasındaki başarıyla genişlemek hedefi olan bir ilişkiye dayanmaktadır.

Bayilik veren firma, bayi sahibine her alanda destek verir ve bayinin fikri mülkiyetini korumak ve marka yönergelerine bağlı kalmasını sağlamak için gerekli olan bazı unsurları kontrol altına almasını sağlar. Buna karşılık bayi, sözleşme şartlarına uygun olarak gereken ücreti öder.

Bayilik veren firma, bayisinin gündelik yönetiminde çok az bir role sahiptir veya hiçbir role sahip değildir. Bayi bağımsız bir operatördür ve bayilik veren ile ortak işverenler değillerdir.

Bu sebeple, bayilik veren, insan kaynakları için en iyi uygulamalar hakkında bazı rehberlik ve bilgi sağlayabilirken, bayi sahibi çalışanlarını standartlaştırmak, istihdam standartlarını ve uygulamalarını belirlemek, işe almak ve çalışanlarını disipline etmek konularında özgürdür.Bayilik verenin işi, işini genişletmek ve bayi sahiplerini desteklemek; bayinin de işi, işlerini sözleşme şartlarına göre yönetmek ve işletmektir.

TARU BAYİLİĞİ:

Burada bayilik yapan kişi veya kurum, firmamızı ve ürünleri en iyi şekilde temsil etmeli, performansı ile müşteride mutlak güven oluşturmalıdır. Bayilik için geçerli başlıklarımız aşağıdadır.

A- HAVALANDIRMA ÜRÜNLERİMİZ İklimlendirme ürünleri, Nem alma ürünleri, Hassas Kontrollü Klima ürünleri, Mamül Kurutma ürünleri bayilik için tek başlık altında toplanmıştır.

B- HAVA ve GAZ AYRIŞTIRMA ÜRÜNLERİMİZ

C- SU ve ATIK SU ÜRÜNLERİMİZ

D- ENERJİ ÜRÜNLERİMİZ

Bu ürünlerimiz için bayilik şartlarımız:

  1. Firma sahibi olma
  2. Üniversitelerin makine mühendisliği veya iklimlendirme bölümlerinden mezun ekibin olması
  3. Sektörde 5 yıllık deneyim

Firmamızın Bayilerimize sunduklarımız:

  1. Ürünler konusunda 3 günlük eğitim.
  2. Ürünlerin hazırlanmış katalog ve broşürleri
  3. Ürünlerin hazırlanmış etkili sunumları
  4. Firma bayilik yetki belgesi
  5. Firmanın web sayfasında bayii olarak duyuru
  6. Diğer ürünlerimizde de pazarlamanın ve satışın bir parçası olma
  7. Genişleyebilir bir ürün yelpazesi

Sektörümüzdeki en güçlü markanın bayisi olmak istiyorsanız lütfen bizi arayın, görüşelim.