Kariyer kelimesi, Fransızca “carriere” kelimesinden geliyor. Bir meslekte, zaman ve çalışma ile elde edilen aşama, başarı ve uzmanlık olarak tanımlamak mümkün. Yaşamımız boyunca yaptığımız tüm çalışmaların bütünü, kariyer olarak karşımıza çıkıyor. Üstlendiğimiz roller, görevler, bu görevlerin deneyim ile harmanlanması neticesinde bir nevi iş karnemiz olarak tanımlayabiliyoruz. Kariyerin anlamı tek olsa da insanlar arasındaki algısı farklılık gösterir. Kimine göre kariyer bir işte ilerlemekken, kimine göre daha üst mevkilere gelmektir. Bir başka bakış açısı ise “kendini geliştirmek” olarak görülebilir. Algı farklı oldukça kariyer kelimesinin kişideki etkisi de farklı olur.

İşte bu nedenle kariyer için size Taru Kariyer Noktaları ile tanıştırmak istiyoruz:

TARU KARİYER NOKTALARI

Taru Akademi bütünsel eğitim anlayışıyla 2016 yılından itibaren Taru bünyesindeki tüm eğitimleri gerçekleştirmektedir. Firma içinde çalışanlara yönelik yapılan çeşitli eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sektörel paydaşlarıyla, üniversitelerle ve eğitimlerle ilgilenen herkesle çeşitli eğitimlerde bir arada olmaktadır. 

TARU staj programları doğaya dost sanayi vizyonu ile hazırlanmış eğitim programlarıdır; lise, meslek yüksek okulu, üniversite öğrencisi ya da yeni mezunlara alanında iş başı öğrenimi, yaparak yaşayarak öğrenme, uygulamalı eğitim eğitim imkanı sunmaktadır. 

Üniversite Sanayi İşbirliği kapsamında üniversite öğrencilerine  tez konularının tez ve araştırma sürecinde destek verilmektedir. İlgili Bölümlerde  Tez Başvuruları değerlendirilirken  Tez Konusunun TARU’nun çalışma alanları içerisinde olması şartı aranmaktadır. 

TARU GRUP, 25 yılı aşkın tecrübesiyle kendi sektörlerinde siz değerli muhtemel çalışma arkadaşlarımıza güzel bir kariyer ve iyi bir gelecek vermeyi amaçlıyor. Verdiğimiz seminer ve kurslar ile şimdiye kadar olan kazanımlarınızı daha da ileriye götürebilme şansını kaçırmayın. 

Bizimle çalışmak ve TARU ailesine katılmak istiyorsanız lütfen İŞ BAŞVURU FORMUNU doldurup, bize gönderin.